DOLAR 32,2177 % 0.08
EURO 34,8417 % -0.05
STERLIN 40,9470 % 0.1
FRANG 35,2480 % 0.11
ALTIN 2.412,24 % 0,10
BITCOIN 67.754,01 -2.382

Urla’nın Bir Numarası Her Aramada urlamedya.com Olacak! Çalışıyoruz!

Yayınlanma Tarihi :
Urla’nın Bir Numarası Her Aramada urlamedya.com Olacak! Çalışıyoruz!

İçinde bulunduğumuz dijital çağda ve artık herkesin kullanmış olduğu akıllı telefonlar ve internet ile birlikte bilgiye ulaşmak çok daha kolay… 10 yaşından itibaren insanlar aradıkları her bilgiye internet üzerinden erişebiliyor.

Urla’nın Bir Numarası Her Aramada urlamedya.com Olacak! Çalışıyoruz!

Bizlerde Urla Medya Grubu olarak bu durumun öneminin farkında olarak yatırımlarımızı devam ettiriyoruz. Bizler Urla’da habercilik faaliyeti gösteren yerel gazeteler, sosyal mecralar, televizyonlar ve radyoların tamamının uzun süredir önünde bulunuyoruz. Urlalılar Urla’dan,  kısa süre önce yayın hayatına başladığımız urlamedya.com ile haberdar oluyor…

Urla’nın tartışmasız Web ortamında şuan 1 NUMARASI olan urlamedya.com, “Urla Haber” aramasında dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google’da 1. sırada yer alırken artık, “Urla” aramasında da Belediye ve Kaymakamlık portalları ile yarışır hale geldi.

Urlalılar haberi, urlamedya.com’dan okurken, yaptığımız teknik çalışmalar sonrasında çok yakında “haber” araması dışında da Urla ile ilgili her türlü bilgi için google ilk sırada Urlalılara urlamedya.com’u önerecek.

Bizleri çok kısa sürede bu noktalara taşıyan değerli okurlarımıza çok teşekkür ederiz.

“google’dan anlık urla haber araması sonuçlarını görmek için tıklayınız”

URLA HABER ARAMASI

Urla Haber

 

 

YORUM YAP