DOLAR 32,5038 % 0.08
EURO 34,7826 % -0.12
STERLIN 40,2943 % -1.04
FRANG 35,7169 % 0.28
ALTIN 2.499,53 % 0,61
BITCOIN 2.118.846 2.037

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya Urla ‘da

Yayınlanma Tarihi :
AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya Urla ‘da

AK Parti’nin önemli isimleri arasında yer alan İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya Urla‘da bir dizi ziyaret gerçekleştirerek saha araştırması yaptı.

AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya Urla ‘da

Kara, bütün gününü Urla’ya ayırarak, ilçede çeşitli temas ve incelemelerde bulundu.

Urla Ziraat Odası, Urla Birlik ve Öz Urlalılar Taşımacılık Kooperatiflerini ziyaret ettikten sonra, Urla Malgaca Pazarı’nda vatandaşlarla buluşan Milletvekili Kaya, yoğun ilgiyle karşılandı.

Milletvekili Kaya yaptığı açıklama da, “Urla’da odalarımızla, esnaflarımızla toplantılar gerçekleştirdik. Urla’da özellikle bizim yapabileceğimiz doğru noktadaki çalışmaları planladık. Tabi bu salgından ötürü hemşerilerimizle bu kısa zaman içerisinde buluşma fırsatımız bulunmamıştı. Şimdi salgınla ilgili özellikle tedbirlerin biraz gevşemesi ile birlikte esnafımızla, oda başkanlarımızla, teşkilattaki arkadaşlarımızla bir arada olup Urla’mızın çözülmesi gereken problemlerini, temel olarak ilçenin sorunlarına çözüm yollarını inşallah hep birlikte gerçekleştireceğiz.” ifadelerine yer verdi.

AK Parti İlçe Başkanı Murat Nart ile ilçedeki gerçekleştirdiği ziyaretlerde, teşkilatın çalışmalarından da memnun olduğu gözlenen Kaya’nın vatandaşlardan gelen Özbek kavşağı problemine özellikle eğileceği öğrenildi.

Ayrıca Kaya Ziraat Odası ve şehir dışı taşımacılıkla çalışan kooperatiflerle ve dolmuşçularla bir araya gelerek özellikle neredeyse tüm Urla’nın problemi haline gelen Zafer Caddesi‘ni inceledi.

Zafer Caddesi ile alakalı Kaymakam Murtaza Dayanç‘la buradaki sorunları görüşmesi beklenen Vekil Kaya’nın, problemi çözüp ilçe halkını ve esnafını rahatlatmasına kesin gözle bakılıyor.

Ayrıca teşkilatları çok önemseyen ve her fırsatta bir araya gelen AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, AK Parti İlçe Binası’nda gerçekleştirilen Mahalle Yönetim Kurulu Toplantısına da katıldı.

blank

blank

blank

Urla Haber

YORUM YAP