DOLAR 32,4989 % 0.25
EURO 34,5934 % 0.27
STERLIN 40,4802 % 0.27
FRANG 35,6035 % 0.1
ALTIN 2.489,93 % 0,27
BITCOIN 2.065.548 -4.273

Murat Özün Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığına Aday Oluyor

Yayınlanma Tarihi :
Murat Özün Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığına Aday Oluyor

Urla’da sular her geçen gün daha da ısınıyor. Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığı’na aday olacak olan Murat Özün açıklamasını 29 Ekim 2021 Cuma günü basın toplantısı ile duyuracak

Murat Özün Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanlığına Aday Oluyor

Özün adaylık açıklaması için Urlalıları davet ederken şu ifadelere yer verdi;

“Saygıdeğer Urla Esnaf ve Sanatkârlarımız;

Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nda uzun yıllar Muhasebe ve Eğitim Müdürlüğü hizmetimden sonra üyelerimizin teveccühü ile 2014-2018 yılları arasında değerli isimlerden oluşan yönetim kurulumuzla birlikte başkanlık onurunu yaşadım.

Odamızda yaklaşık 20 yıl ilçemizin esnafına hizmet etmeye çaba gösterdim, bu süreçte Urla ekonomisinin de olumlu yönde gelişmesine katkı koymaya özen gösterdim.

Özeleştiri yapmam gerekirse; eksik ya da hatalı yaptığım hizmetlerin yanı sıra esnafımızın her konuda yanında olmaya çalıştım, Urla esnafının menfaatleri doğrultusunda icraatlar gerçekleştirdim. 4 yıllık başkanlık hizmetimde, yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte uygulamayı düşündüğümüz bazı projelere ise zaman yetmedi.

Önümüzdeki yıl yapılacak seçimlerde, sayıları 1900’e ulaşan esnafımızla el ele verip, güçlendirdiğimiz yönetim kadromuzla bir kez daha hizmet odaklı çalışmalar yapmak üzere odamız başkanlığına aday olmayı düşünüyoruz.

Bu amaçla; Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, bizlere armağan ettiği en anlamlı gün olan 29 Ekim 2021 Cuma günü, saat 15.00’da, Zafer Caddesi’nde faaliyet gösteren BİZ BİZE AİLE ÇAY EVİ Ferhat’ın Kahvesi’nde, yönetim ve denetim kurulu üyelerimizle birlikte bir basın toplantısı gerçekleştirerek, seçim startını vermek istiyoruz.

‘Ben değil, biz’ sloganı ile yürüyeceğimiz bu yolda, oda üyelerimizin teveccühlerini bir kez daha kazanmak için, projelerimizi de sunacağımız bu toplantıya katılımlarınızı rica ederken, Urla Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanlığı ile yönetim kurulu üyeliklerine adaylıklarını açıklayan diğer hemşerilerimize de başarılar dileriz.

Urla’mız ve Urla’da ekmeğini kazanma mücadelesi veren her insanımız, koşulsuz hizmete layıktır.

Selam, saygı ve hürmetlerimizle…” 

Urla Haber

YORUM YAP