REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555
REKLAM ALANI

(160x600px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.


ARAYIN 05444331555

Canlı Sonuçlar - Urla Haber | Medya Urla Haberleri | Haberler | Güncel Yerel HaberlerUrla Haber | Medya Urla Haberleri | Haberler | Güncel Yerel Haberler

24 Mayıs 2022 - 20:29
AFC KUPASI
MS
Gokulam Gokulam
1 - 2
Bashundhara Kings Bashundhara Kings
MS
Tishreen Tishreen
3 - 1
Al-Nejmeh Al-Nejmeh
MS
Al-Ansar Al-Ansar
0 - 4
Al Seeb Al Seeb
MS
Dhofar Dhofar
1 - 1
Al-Arabi Al-Arabi
MS
Maziya Maziya
2 - 5
Mohun Bagan Mohun Bagan
72'
Al Riffa Al Riffa
2 - 0
Shabab Al Khaleel Shabab Al Khaleel
73'
East Riffa East Riffa
2 - 2
Hilal Al-Quds Hilal Al-Quds
72'
Jabala Jabala
0 - 0
Al-Kuwait Al-Kuwait
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
90'
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
0 - 2
Kaiserslautern Kaiserslautern
ARJANTİN KUPASI
90'
Huracan Huracan
0 - 0
Deportivo Madryn Deportivo Madryn
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
MS
Chaco For Ever Chaco For Ever
0 - 1
Almagro Almagro
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
MS
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09
0 - 0
Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg
MS
Union Gurten Union Gurten
1 - 0
Ried (A) Ried (A)
MS
Sturm Graz (A) Sturm Graz (A)
7 - 0
SK Treibach SK Treibach
BREZİLYA SERİE B
02:00
Sport Recife Sport Recife
- : -
CRB CRB
BREZİLYA SERİE C
MS
Ypiranga Erechim Ypiranga Erechim
2 - 1
Remo Remo
EKVADOR PRİMERA
MS
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
1 - 1
Orense Orense
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
MS
Pyunik Pyunik
1 - 0
Ararat Ararat
ESTONYA 1. LİGİ
MS
FC Kuressaare FC Kuressaare
1 - 1
Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC
MS
TJK Legion TJK Legion
1 - 3
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
MS
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
3 - 0
Tartu JK Tammeka Tartu JK Tammeka
FİNLANDİYA KUPASI
MS
Klubi 04 Klubi 04
0 - 4
Helsinki Helsinki
MS
Inter Turku Inter Turku
10 - 0
Inter Turku II Inter Turku II
FRANSA LİGUE 2
MS
Villefranche Villefranche
1 - 3
US Quevilly US Quevilly
GÜNEY AFRİKA PSL
MS
Orlando Pirates Orlando Pirates
4 - 1
Maritzburg United Maritzburg United
HOLLANDA KEUKEN KAMPİOEN LİGİ
MS
Excelsior Excelsior
1 - 1
ADO Den Haag ADO Den Haag
İNGİLTERE ULUSAL LİGİ
81'
FC Halifax Town FC Halifax Town
1 - 2
Chesterfield Chesterfield
İRAN 1. LİGİ
18:30
Havadar SC Havadar SC
- : -
Gol Gohar Gol Gohar
18:30
Aluminium Arak Aluminium Arak
- : -
Paykan Paykan
MS
Mes Rafsanjan Mes Rafsanjan
0 - 2
Esteghlal Esteghlal
18:30
Traktor SC Traktor SC
- : -
Fajr Sepasi Fajr Sepasi
MS
Zob Ahan Zob Ahan
0 - 0
Nassaji Mazandaran Nassaji Mazandaran
18:30
Persepolis Persepolis
- : -
Padideh Khorasan Padideh Khorasan
18:30
Foolad Khuzestan Foolad Khuzestan
- : -
Sepahan Sepahan
18:30
Naft Masjed Soleyman Naft Masjed Soleyman
- : -
Sanat Naft Abadan Sanat Naft Abadan
İSRAİL KUPASI
PS
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
5 - 3
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
MS
Östersund Östersund
0 - 0
Orgryte Orgryte
MS
Jönköpings Södra Jönköpings Södra
0 - 1
Skovde AIK Skovde AIK
İZLANDA KUPASI
MS
Höttur / Huginn Höttur / Huginn
1 - 3
Ægir Ægir
90'+28'
Selfoss Selfoss
1 - 1
Magni Magni
MS
Sindri Sindri
3 - 5
Akranes Akranes
90'+24'
Vestri Vestri
2 - 2
Afturelding Afturelding
51'
Hvíti riddarinn Hvíti riddarinn
0 - 0
Kordrengir Kordrengir
58'
Grindavik Grindavik
1 - 2
IR Reykjavik IR Reykjavik
58'
HK Kopavogs HK Kopavogs
2 - 0
Grótta Grótta
44'
Dalvik / Reynir Dalvik / Reynir
1 - 0
Thor A. Thor A.
KARADAĞ 1. LİGİ
MS
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
6 - 0
Petrovac Petrovac
MS
FK Rudar Pljevlja FK Rudar Pljevlja
1 - 3
Jezero Jezero
MS
Decic Tuzi Decic Tuzi
1 - 2
FK Podgorica FK Podgorica
MS
Iskra Danilovgrad Iskra Danilovgrad
0 - 2
Zeta Zeta
MS
Sutjeska Sutjeska
1 - 3
Mornar Bar Mornar Bar
LETONYA VİRSLİGA
MS
Auda Auda
1 - 2
FK Liepaja FK Liepaja
MS
Tukums 2000 Tukums 2000
0 - 3
Valmiera Valmiera
LİTVANYA KUPASI
MS
Granitas Granitas
0 - 4
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
MS
FK Ataka Vilnius FK Ataka Vilnius
1 - 5
FK Riteriai FK Riteriai
MALEZYA PREMİER LİGİ
MS
Kuching City Kuching City
1 - 5
Terengganu 2 Terengganu 2
MISIR 1. LİGİ
MS
ENPPI ENPPI
2 - 2
Ghazl El Mehalla Ghazl El Mehalla
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
MS
Bunyodkor Bunyodkor
1 - 4
Nasaf Qarshi Nasaf Qarshi
MS
Sogdiyona Jizzax Sogdiyona Jizzax
3 - 0
Kuruvchi Kokand 1912 Kuruvchi Kokand 1912
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
MS
Zilina Zilina
0 - 2
Trencin Trencin
MS
Dunajska Streda Dunajska Streda
4 - 2
Tatran Liptovsky Mikulas Tatran Liptovsky Mikulas
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
MS
Deportes Recoleta Deportes Recoleta
2 - 3
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
MS
Rangers Rangers
2 - 2
Magallanes Magallanes
MS
Univ. Concepcion Univ. Concepcion
5 - 1
Santiago Morning Santiago Morning
TFF 2. LİG
MS
An Zentrum Bayburt Özel İdarespor An Zentrum Bayburt Özel İdarespor
0 - 3
Bodrumspor Bodrumspor
PS
Tarsus İdman Yurdu Tarsus İdman Yurdu
3 - 6
TECO Karacabey Belediyespor TECO Karacabey Belediyespor
TFF 3. LİG
MS
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
0 - 1
Arnavutköy Bld. Gençlikspor Arnavutköy Bld. Gençlikspor
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
MS
Montevideo City Montevideo City
1 - 1
Plaza Colonia Plaza Colonia
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 38 33 81
2 Fenerbahçe 38 35 73
3 İttifak Holding Konyaspor 38 21 68
4 Medipol Başakşehir 38 20 65
5 Aytemiz Alanyaspor 38 9 64
6 Beşiktaş 38 8 59
7 Fraport TAV Antalyaspor 38 7 59
8 VavaCars Fatih Karagümrük 38 -5 57
9 Adana Demirspor 38 13 55
10 Demir Grup Sivasspor 38 2 54
11 Kasımpaşa 38 10 53
12 Atakaş Hatayspor 38 -4 53
13 Galatasaray 38 -2 52
14 Yukatel Kayserispor 38 -7 47
15 Gaziantep FK 38 -8 46
16 GZT Giresunspor 38 -6 45
17 Çaykur Rizespor 38 -27 36
18 Altay 38 -18 34
19 Göztepe 38 -37 28
20 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 38 -44 20
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 36 27 70
2 MKE Ankaragücü 36 25 70
3 Royal Hastanesi Bandırmaspor 36 22 62
4 İstanbulspor 36 17 60
5 BB Erzurumspor 36 11 58
6 Eyüpspor 36 12 57
7 Yılport Samsunspor 36 8 51
8 Beypiliç Boluspor 36 -2 50
9 Manisa FK 36 1 49
10 Tuzlaspor 36 1 49
11 Altaş Denizlispor 36 -4 49
12 Ankara Keçiörengücü 36 -2 48
13 Gençlerbirliği 36 -10 48
14 Adanaspor 36 -4 45
15 Altınordu 36 -17 45
16 Kocaelispor 36 -9 44
17 Bursaspor 36 -10 44
18 Nasadoge Menemenspor 36 -15 38
19 Balıkesirspor 36 -51 12
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor Futbol 34 31 77
2 Amed Sportif Faaliyetler 34 8 57
3 TECO Karacabey Belediyespor 34 17 56
4 Isparta 32 Spor 34 11 55
5 Tarsus İdman Yurdu 34 9 55
6 Anagold 24Erzincanspor 34 17 54
7 Bucaspor 1928 34 8 53
8 Kırşehir Belediyespor 34 9 49
9 Ankara Demirspor 34 9 49
10 Weecoins Kırklarelispor 34 5 47
11 Şanlıurfaspor 34 9 46
12 Nazilli Belediyespor 34 -1 45
13 Uşakspor A.Ş. 34 -16 40
14 CriptoSwaps Zonguldak Kömürspor 34 -10 38
15 Pazarspor 34 -25 34
16 Akhisarspor 34 -22 31
17 Karatay Termal 1922 Konyaspor 34 -16 29
18 Eskişehirspor 34 -43 22
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sakaryaspor 38 51 84
2 1461 Trabzon FK 38 31 74
3 Bodrumspor 38 34 72
4 Sivas Belediyespor 38 32 69
5 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 38 15 66
6 Silahtaroğlu Vanspor FK 38 9 66
7 Çorum FK 38 17 65
8 Afjet Afyonspor 38 23 62
9 Ankaraspor 38 13 55
10 Somaspor 38 0 53
11 İnegölspor 38 -3 51
12 Etimesgut Belediyespor 38 -9 47
13 Serik Belediyespor 38 -8 45
14 Sarıyer 38 -9 43
15 Diyarbekirspor 38 -12 41
16 Adıyaman FK 38 -24 41
17 Turgutluspor 38 -31 37
18 Ergene Velimeşespor 38 -34 35
19 Niğde Anadolu FK 38 -39 29
20 Kahramanmaraşspor 38 -56 19
# TAKIMLAR O AV P
1 Manchester City 6 8 12
2 Paris St Germain 6 5 11
3 RB Leipzig 6 1 7
4 Club Brugge 6 -14 4