DOLAR 28,9919 % 0.23
EURO 31,2252 % -0.16
STERLIN 36,3918 % -0.22
FRANG 32,9603 % -0.25
ALTIN 1.866,62 % -1,07
BITCOIN 1.284.538 1.944

Kitabın yazarı Eraslan “Kitaplarımı kasten dağıttırmadığınızı öğrendim”

Yayınlanma Tarihi :
Kitabın yazarı Eraslan “Kitaplarımı kasten dağıttırmadığınızı öğrendim”

Belediye Başkan Vekili Kayyum Murtaza Dayanç idaresindeki Urla Belediyesi’ne, öğretmen ve yazar Sefer Aşır Eraslan‘ın internette 15 TL’den satılan “Şehir ve Medeniyet” kitabından 25 TL’den çok sayıda satın aldığını duyurmuştuk.

Kitabın yazarı Eraslan “Kitaplarımı kasten dağıttırmadığınızı öğrendim”

Kitabın yazarının konuyla alakalı açıklamaları devam ediyor.

Haber merkezimize ulaşan Eraslan “Kitabın internet yani ikinci el satışları 15-25 lira arasındadır. Zaten ilk satışı da 25 tl olarak belirlenmiştir. Kitabı bağnazlığınızdan, yobazlığınızdan dolayı dağıtmıyorsunuz. Kasten dağıttırmadığınızı öğrendim.. Şehircilikle meşgul olan bir kurumun şehir ve medeniyetten haberi olsun diye yazılmış bir kitabı okumuyor okutmuyor dağıttırmıyorsanız bu cahillikle izah edilemez. Bunun bir karşılığı var” diyerek kitabın dağıtılmamasını eleştirdi.

KAYYUM NEDEN MÜDAHALE ETMİYOR

Kitabı 25 TL’den Belediyeye satarak dağıtılmamasını eleştiren Eraslan’ın ifade ettiği gibi kitabı şuan kimlerin dağıtmadığı veya dağıttırmadığı bilinmiyorken bu kitapların neden alındığı merak ediliyor.

“Kitapların kasten dağıtılmadığını öğrendim” diyen kitabın yazarı Eraslan’ın, Kayyum Dayanç’a ulaşarak bu kitapların dağıtımı için görüşüp görüşmediği de henüz öğrenilemezken Dayanç’ın Belediyenin kaynakları ile alınan bu kitapların dağıtımını organize etmesi ise asli görevleri arasında yer alıyor.

Kitap alınmadan önce bu kitapların bir ihtiyaca karşılık alınması da gerekirken eğer o günden bu güne kadar kitabın yazarının dediği gibi kitaplar henüz dağıtılmadı ise bu kitapların alınma amacın ise Kayyum tarafından kamuoyu ile paylaşılması bekleniyor.

Urla Haber

YORUM YAP